Prosto spod igły

Patrycja

149.00PLN
Dziś na topie

Kinga

149.00PLN

GALERIA

 • Lalki i Anioły tekstylne

       
  Wyjątkowość i unikatowość prezentowanych lalek tekstylnych powoduje fakt, że nie są one produktem masowym, są tworzone ręcznie w pojedynczych egzeplarzach. Każda z lalek jest jedyną w swoim rodzaju, jedyną na całym świecie :)
   
  Mogą one stanowić przedmiot kolekcjonerski, być piękną dekoracją dziecięcego pokoju. Taka lalka może być również przyjaciółką i powiernicą najskrytszych tajemnic.
   
  Lalki są szyte z naturalnych tkanin, malowane nietoksycznymi farbami przeznaczonymi do tkanin. Zachęcam Cię do przeczytania zakładki "Opowieść Lutki czyli proces tworzenia", w której opisuję proces twórczy i jakich materiałów używam. 
   
  Lalki znoszą delikatne pranie ręczne - przetarcie zabrudzenia wilgotną ściereczką lub pranie chemiczne.
   
  Ze względu na użycie do produkcji małych elementów (koraliki, guziki itp.) lalki nie są przeznaczone dla małych dzieci.
   
      

   

 • Anioły z mas plastycznych

         

  Anioły powstają z termoutwardzalnej, trwałej modeliny, masy papierowej i innych mas plastycznych (np. fimo puppen), malowane są farbami akwarelowymi lub akrylowymi i lakierowane. Ponadto do tworzenia wykorzystywane są drewno,włóczki, kolorowe tkaniny, dekoracje itp.

   

  Anioł ma za zadanie chronić Cię przed tym co nieprzyjemne, wnosić w Twoje otoczenie mnóstwo słonecznych, kolorowych chwil, potęgować pozytywne myślenie :-) 

   

 
Copyright © lutka.pl Powered by Quick.Cart | Informacje o COOKIES | Webmaster: proste strony